Перейти до основного вмісту

Про газету

Hadashot

Газета «Хадашот» - друкований орган Ваада України, виходить з січня 1991 року, будучи однією з найстаріших єврейських газет на території колишнього СРСР. Обсяг - 12 смуг А3. Тираж - 4.5 тис. Примірників.

Hadashot

Видання висвітлює єврейське життя України у всьому її різноманітті, приділяючи особливу увагу проблемам і перспективам розвитку єврейських громад в страх діаспори; публікує матеріали про міжкультурному та міжконфесійному діалозі; аналітичні статті, присвячені боротьбі з ксенофобією і антисемітизмом; висвітлює ситуацію в Ізраїлі і на Близькому Сході, анонсує новинки єврейської літератури і кіно на єврейську тему.

Редакцією газети встановлено зворотний зв'язок з більшістю єврейських організацій і громад України, кожна з яких отримує сьогодні необхідне для своєї діяльності кількість примірників (від 2 до 300).

Крім єврейських організацій, газета надходить в різні комітети Верховної Ради України, секретаріат президента, Міністерство культури і туризму тощо Частина тиражу поширюється на різних громадських заходах, в тому числі на міжнародних конференціях і форумах в Ізраїлі.

За останніх два роки значно розширилася тематика видання, на сторінках газети висвітлюються різні точки зору з животрепетних питань сучасної єврейської життя, матеріали «Хадашот» передруковують інші засоби масової інформації.

З 2002 року газета представлена в Інтернеті за адресою: http://www.hadashot.kiev.ua

Всі матеріали

Hadashot